1 883

Apple се похвали с 1.8 милиарда активни устройства

  • apple
  • продажби
  • устройства

През 2021 година техният брой е бил 1.65 милиарда

Apple се похвали с 1.8 милиарда активни устройства - 1
Галин Ганев Галин Ганев Автор във Fakti.bg

Подобно на повечето производители, Apple също се похвали с рекордни продажби през изминалата година, а заедно с това, изпълнителният директор на компанията – Тим Кук разкри и друга интересна информация.

Apple се похвали с 1.8 милиарда активни устройства

През 2022 година броят на активните устройства, които потребителите на Apple използват е нараснал до 1.8 милиарда, което е с около 150 милиона повече в сравнение с данните за изминалата година.

Apple се похвали с 1.8 милиарда активни устройства

През 2021 година броят на тези устройства е бил 1.65 милиарда, докато през месец януари 2020 година техният брой е достигнал 1.5 милиарда.

Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 6 гласа.

Свързани новини

  • С какво ще ни изненада Apple напролет
    С какво ще ни изненада Apple напролет
    Водещият експерт на агенцията Bloomberg, Марк Гурман продължава да разкрива подробности за предстоящото пролетно представяне на Apple. Събитието, спор ...
    01.02.2022
    3 293