28 Юни, 2026 04:01, обновена 28 Юни, 2026 04:01 531

Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив

  • фентанил
  • магистрала тракия
  • наркотици

По случая са задържани водачът на автомобил и спътникът му

Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив - 1
БНТ БНТ Българска национална телевизия

Над 500 грама фентанил са иззети при специализирани действия на служители от пловдивския отдел "Криминална полиция".

Това съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив.

На 26 юни, край разклон за с. Трилистник на АМ "Тракия" бил спрян лек автомобил, пътуващ към Черноморието. При претърсване в колата е открит пакет със съмнително съдържание, а експертна справка установила, че веществото е фентанил с общо тегло 505,11 грама.

По случая са задържани водачът и спътникът му. Образувано е досъдебно производствопо уведомена е Окръжна прокуратура- Пловдив.

Пловдив / България
Поставете оценка:
Оценка 1 от 1 гласа.

Свързани новини