С бюджета депутати, премиер, министри и президент отново си вдигат заплатите. Наглостта на управляващите няма граници.
Вижте чл. 3 от закона. Гласуват си резерв от четвърт милион евро за вдигане на заплатите по старата схема - с ръста на средната заплата. Че даже и уточняват в изричен текст, че ако не им стигнат, републиканският бюджет ще им отпусне още. За другите премахват автоматичното увеличение, за тях остава.
На народа обясняват как няма пари в бюджета. Вдигат винетки, акцизи, осигуровки на хората, а на тях си вдигат заплатите. Прикрито. Ако мине!
Уж ги замразиха! На думи. Само хвърлят прах в очите на хората. Самозабравили се, алчни, нагли.
Този коментар публикува на страницата си във фейсбук лидерът на "Непокорна България" Корнелия Нинова.

