15 450

Два мобилни оператора вдигат цените от Нова година

  • мобилни оператори
  • цени
  • телефони

Позицията на третия мобилен оператор се очаква утре

Два мобилни оператора вдигат цените от Нова година - 1
Снимка: Shutterstock
Мария Атанасова Мария Атанасова Автор във Fakti.bg

Два от трите мобилни оператора предупредиха, че от Нова година вдигат цените по действащите към момента договори, съобщи БНТ.

"За да продължим да предоставяме висококачествени услуги, месечните абонаменти ще се индексират със средногодишния индекс на потребителските цени на Националния статистически институт за 2020 и 2021 година с общо около 5%", предупреждава един от операторите.

От другия обявиха, че ще актуализират месечните такси с малко над 4%. Позицията на третия мобилен оператор се очаква утре.

Поставете оценка:
Оценка 1.7 от 104 гласа.

Свързани новини